Kosmetika

Aromaterapie je prastará nauka, která se zabývá působením pachů a vůní těkavých esencí na tělo a mysl člověka. Éterické oleje jsou získané z různých částí rostlin, jejich účinky nelze jednoznačně definovat, liší se svým složením podle místa, sklizně, způsobu zpracování. Přirozené a účinné působení přírodních ingrediencí může pozitivně ovlivňovat určité potíže, navozuje příjemnou atmosféru a relaxaci.

Přírodní kosmetika Karla Hádka

Je založená na přírodních olejích a esencích. Široký sortiment produktů umožňuje řešit různé potíže pleti a pokožky těla, hýčká a pěstí kůži, nabízí relaxaci. U nás máte možnost veškerý sortiment této báječné kosmetiky zakoupit pro domácí péči.

Vzhledem ke krátké expirační lhůtě této přírodní kosmetiky a široké paletě produktů Karla Hadka je nutné většinu preparátů objednat, nejžádanější výrobky máme k odběru přímo ve studiu.

Líčení

Korunu pěstěné pleti dodá přirozený make-up, poradíme Vám jak na něj. Pomůžeme Vám sestavit osobní paletu dekorativní kosmetiky ve vašich tónech a k ní doporučíme vhodné štětce od Petra Lukeše.

Ceník kosmetických služeb

Platný od 1. září 2018

Aromaterapeutické ošetření kosmetikou KH
Masáž, hloubkové čištění pleti, pleťová maska 800 Kč
Hloubkové čištění pleti, pleťová maska 600 Kč
Masáž, výživná maska na obličej a dekolt 600 Kč
Masáž obličeje a dekoltu 450 Kč
Součástí kosmetického ošetření je podle přání klientky také úprava a barvení obočí, barvení řas a epilace v obličeji.
Barvení obočí a řas, úprava obočí 150 Kč
Epilace obličeje (medová orientální epilace) 50 - 100 Kč
Individuální školení - denní "nahé" líčení 1200 Kč